Fackliga kontaktpersoner, lokala

Nedan hittar du kontaktuppgifter till lokala fackliga kontaktpersoner för respektive fackförbund.
 
Kommunal
Maybritt Reljanovic
Telefon expedition: 0371-813 88
E-post gislaved.sydvast@kommunal.se
http://www.kommunal.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Vårdförbundet
Jönköping
Telefon: 0771-420 420
https://www.vardforbundet.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Lärarförbundet
Pål Bernhardssonn
Telefon: 0371-811 72
E-post: lararforbundet@gislaved.se
http://www.lararforbundet.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Vision
P-O Lidholm
Telefon; 0371-81 179
E-post: vision@gislaved.se
http://vision.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

BRF
Peter Svensson
Telefon: 0371-200 27, 073-035 01 74
E-post: peter.142@swipnet.se
http://www.brandfacket.se/länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Sveriges Skolledarförbund
Ulf Jiretorn
Telefon: 0371-819 59          
E-post: ulf.jiretorn@edu.gislaved.se
http://www.skolledarna.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

SSR
Ingalill Stavander
Telefon: 0371-81121
E-post: soils@gislaved.se
http://www.akademssr.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Sveriges ingenjörer
Ali Yehya
Telefon: 0371-813 82
E-post: ali.yehya@gislaved.se
http://www.sverigesingenjorer.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

DIK
Karolina Persson
Telefon: 0371-819 05
E-post: karolina.persson@gislaved.se
http://www.dik.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

FSA
Lena Nydén
Telefon: 0371-817 13
E-post: lena.nyden@gislaved.se
http://www.fsa.akademikerhuset.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster
     
Naturvetarna
Gunnar Gustavsson
Telefon: 0371-811 04
E-post: gunnar.gustafsson@gislaved.se
http://www.naturvetarna.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster
   
Sveriges Arkitekter
Emma Engleson    
Telefon: 0371-81234
E-post: emma.engleson@gislaved.se
http://www.arkitekt.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

LSR
Anna Hoff
Telefon: 0371- 817 58
E-post: anna.hoff@gislaved.se
http://www.sjukgymnastforbundet.se/länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Lärarnas riksförbund
Tomas Andersson    
Telefon: 0371-816 60
E-post: tomand@edu.gislaved.se
http://www.lr.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Ledarna
Lena Andersson
Telefon: 0371-81535
E-post: lena.andersson@gislaved.se
http://www.ledarna.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Centrala fackliga kontaktpersoner

JUSEK
Anders Freidh
Telefon: 0470-416 21
E-post: anders.freidh@vaxjo.se
http://www.jusek.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Sveriges Psykologförbund
Carl-Axel Holmberg
Telefon: 08-567 06 414
E-post: carl-axel.holmberg@psykologforbundet.se
http://www.psykologforbundet.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Civilekonomerna
Ulrika Semelius Kihlgren
Telefon: 08-556 912 00 (växel)
E-post: ulrika.semelius.kihlgren@civilekonomerna.se
http://www.civilekonomerna.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

SRAT
Mats Eriksson
Telefon: 08-442 44 81
E-post: mats.eriksson@strat.se
http://www.srat.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster


Sidan uppdaterades senast: 2015-08-06