Gislaveds kommun logotyp

Kontaktcenter

Skicka e-post till kommunen (e-postmeddelanden blir en allmän handling)
Ring kontaktcenter på telefon: 0371-810 00

Felanmälan och synpunkter
Ställ en fråga
Lämna en synpunkt
Gör en felanmälan

Kontakta vuxenutbildningen

Här hittar du kontaktuppgifter till oss som jobbar på vuxenutbildningen. Ta i första hand kontakt med studie- och yrkesvägledare vid frågor om utbildning.

Studie- och yrkesvägledare

Patrik Johansson
Telefontider: onsdag kl 13:00-14:00
Telefon: 0371-819 20
E-post: patrik.johansson@edu.gislaved.se

Amanda Skogström
Telefontider: måndag, tisdag, torsdag och fredag kl 08:00-09:30
Telefon: 0371-48 51 65
Drop in: onsdagar kl 08:00-10:00 F115 OBS! 4/10 kl. 08:00-09:00,
E-post: amanda.skogstrom@edu.gislaved.se

Cajsa Trevik
Telefon: 0371-48 53 26
E-post: cajsa.trevik@edu.gislaved.se

Rektor

Daniel Söderberg
Epost: daniel.soderberg@edu.gislaved.se

Biträdande rektor

Camilla Johansson
E-post: camilla.m.johansson@edu.gislaved.se

Specialpedagog

vakant

Skoladministratör

Jasna Karabegovic
E-post: jasna.karabegovic@edu.gislaved.se

Cora Eriksen
E-post: cora.eriksen@edu.gislaved.se

SFI

Lars Bartelsson
E-post: lars.bartelsson@edu.gislaved.se

Utbildningssamordnare Högskolan på hemmaplan

Anette Hast
E-post: anette.hast@edu.gislaved.se

Yrkeslärare/Utbildningsledare

Birgitta Claesson
E-post: birgitta.claesson@edu.gislaved.se

KAA samordnare

Martina Sinik
E-post: martina.sinik@edu.gislaved.se

Reception

Telefon: 0371-819 00
E-post: gislaveds.gymnasium.reception@edu.gislaved.se

Sidans innehåll senast uppdaterat:

Saknar du någon information på denna sida, eller om du har någon synpunkt på hur vi kan förbättra den vill vi gärna veta det. Dela med dig av dina tankar genom att fylla i formuläret.



Annat innehåll du kanske är intresserad av

Hitta på sidan



Kontakta kommunen

När du inte kan lösa ditt ärende genom vår webbplats är du välkommen att kontakta oss. Du kan ringa, skicka e-post eller fysiskt besöka oss.

Öppettider i kontaktcenter

Telefon

Måndag

08.00-16.00

Tisdag

09.00-15.00

Onsdag

09.00-15.00

Torsdag

09.00-15.00

Fredag

09.00-15.00

Lunchstängt:

12.00-12.30

Kontaktcenter har öppet för besök måndag 8-16, tisdag till fredag 9-16.

Andra öppettider kan förekomma i samband med helgdagar.